steponas.z@outlook.com

Potinkinių Tualetų Rėmų Privalumai

Yra atliktas tyrimas, palyginta, koks unitazas užima mažiau vietos – pakabinamas ar pastatomas. Gal kam pasirodys paradoksalu, bet erdvę vonios kambaryje didina pakabinamas. Ir  ne tik dėl to, kad vizualiai atrodo elegantiškiau. Jam realiai reikia mažiau ploto.

Montuojant pakabinamą unitazą vonios kambaryje, ant sienos atsiranda dar viena detalė – vandens nuleidimo mygtukas. Pirminė jo funkcija – įjungti vandens nuleidimo mechanizmą – užleidžia vietą kitoms, ne mažiau svarbioms mygtuko paskirtims.

Estetika.

Interjere, kuriame apgalvota kiekviena detalė, vandens nuleidimo mygtukuo išvaizda groja pirmu smuiku! Svarbu viskas – medžiagiškumas, iš ko jis pagamintas – stiklo, plastiko, plieno, forma, dydis, spalva. Šiuo metu, kai visi kraustosi iš proto dėl juodos, madingiausi juodi mygtukai. Tačiau jų yra visokiausių.  Man, kaip Santechnikos prietaisų montuotojui, labiausiai patiko Vokiečių santechnikos įrangos gamintojas, kompanija TECE, nes jos asortimente vien mygtukų yra arti 300. Drąsiausi renkasi spalvotus – žalius, bordo, oranžinius. Ir patį mygtuką galima susikomplektuoti pagal savo skonį – derinti skirtingus mygtukus prie skirtingų plokštelių, į kurias jie yra įstatomi.

Funkcija.

Mygtukas yra ta vienintelė vieta, pro kurią galima pasiekti pakabinamo unitazo vandens nuleidimo bakelį. Taip nebūna, kad sumontavus, daugiau niekada gyvenime nebeprireiks ten prikišti rankų. Sienos juk neardysi! Teisingai sumontuotas mygtukas lengvai nusiima, pasiekti bakelį ir jo dalis yra patogu.  

Už mygtuko gali būti numatyta vieta higieninei tabletei, kuri suteikia spalvą ir kvapą nuleidžiamam vandeniui.

Yra mygtukų, kuriuose sumontuoti angliniai kvapo filtrai.

Šviesa.

TECElux Mini mygtukas, be kita ko, tarnauja ir kaip mažas šviestuvėlis sienoje. Užėjus į vonios kambarį įsižiebia jo kontūrai. Naktį nereikia degti šviesos, jos visiškai pakanka iš šviečiančio mygtuko. Kas būna, kai tamsoje iš miegų pakilę užeiname į tualetą ir užsidegame šviesą, ko gero pasakoti nereikia.

Išmaniosios technologijos.

Kaip bet kuris rimtas prietaisas namuose, taip ir WC vandens nuleidimo mygtukas gali turėti pultelį, kurio pagalba yra programuojamos jo funkcijos: jautrumas, kokiu atstumu priartėjus jis suveiks, nė neprilietus, šviesos kontūro ryškumas, švietimo laikas, išėjus iš vonios kambario, vandens nuleidimo intensyvumas. Visas šias savybes kiekvienas gali susiprogramuoti individualiai, pagal savo poreikius. O jei reikia, persiprogramuoti kitaip.  Tokie yra TECElux Mini mygtukai, kurie kai neveikia, ant sienos atrodo kaip paprasta balta arba juoda stiklo plokštelė.

Higiena.

Visuomeninės paskirties ir medicinos įstaigose higiena ypač aktuali. Mygtukas, kurį liečia daug žmonių, gali virsti nepageidaujamų bakterijų ir virusų pasidalinimo vieta. TECE sensorinių mygtukų net nereikia priliesti, jie suveikia tik priartėjus ranka. Ligoninėms, kur reikalinga sterili aplinka, gaminami mygtukai su antibakterine danga.

TECEsquare mygtukai yra padengti specialia medžiaga, kurios dėka ant jų nelieka pirštų žymių.

Regis paprastas, elementarus daikčiukas – vandens nuleidimo mygtukas, inžinierių išmonės dėka tapo daugiafunkciu prietaisu.

Rekomenduoju ir montuoju šią produkciją, todėl visada galiu profesionaliai pakonsultuoti, ir padėti išsirinkti ir įsigyti konkurencinga kaina tiek potinkinį rėmą, tiek ir pakabinamą unitazą ir mygtuką.