steponas.z@outlook.com

Nuotekų tinklo įrengimas

Visos jūsų namuose esančios kanalizacijos sistemos iš esmės yra vienodos. Nuotekų tinklas nepriklausomas nuo slėgio, priešingai nei vandens tiekimo sistemos. Vietoj to, atliekos palieka jūsų namus, nes kanalizacijos vamzdžiai nukreipti žemyn su nuolydžiu. Žemės gravitacija traukia nuotekas. Kanalizacijos linija tiekia nuotekas žemyn į nuotekų valymo įrenginį arba į miesto nuotekų tinklą.

Nors kanalizacijos sistema skamba paprastai, jai įrengti reikia daugiau žinių, nei tik žinoti kaip sujungti vamzdį su kitu. Reikia ventiliacijos angų, numatyti valymo angas ir žinoma parinkti tinkamą projektinį nuolydį ir pasirūpinti, kad jis nepakistų visą eksploatavimo laikotarpį.

Paprastai virš jūsų namo stogo esanti anga leidžia orui patekti į kanalizacijos vamzdžius. Jei nebūtų ventiliacijos angų – nepatektų oro, nuotekos neištekėtų tinkamai, o sifonuose esantis vanduo gali būti išsiurbtas. Įsivaizduokite, jei jūsų kanalizacija nėra tinkamai sumontuota. Mažas įtrūkimas tarp jungčių, netinkamas nuolydis, ne taip įtvirtinti vamzdžiai arba blogai nutiesta linija, griūvanti veikiant žemės aplinkos slėgiui – šios problemos gali kilti, jei stengiatės sutaupyti pasirinkdami nekvalifikuotą montuotoją, kuris pakeis ar sumontuos jūsų kanalizacijos sistemą.

Jūsų kanalizacijos vamzdžiais vanduo turi laisvai tekėti, o nuotekos turi tinkamai ištekėti, visi kanalizacijos komponentai turi būti geros būklės. Parenku tik žinomų gamintojų patikimus ir iš ilgaamžių medžiagų pagamintus vamzdžius bei jungiamąsias dalis, todėl patikėdami savo kanalizacijos sistemą man, galėsite likti ramūs.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų kanalizacijos linija ne tik tinkamai sumontuota, bet ir kad ji sklandžiai dirbs dar ilgus metus, susisiekite kontaktais esančiais kontaktų skiltyje.

Padėsiu jums visais klausimais, pradedant kanalizacijos funkcijos atlikimo užtikrinimu, baigiant tuo, kad ji dirbtų jums maksimaliai tyliai. Pasitaiko daug atvejų, kai nuotekų vamzdžių stovai sumontuojami prie pastato konstrukcijų, besiribojančių su svetainėmis ar net miegamosiomis patalpomis. Tokiu atveju atsiranda tikimybė girdėti nemalonius garsus iš vamzdyno, t.y. girdėti nutekančio vandens sukeliamą triukšmą. Tai ypač juntama, kai neteisingai parenkami plonasieniai lietaus vandens nutekėjimo vamzdžiai, kurie išoriškai nuo pastato nuotekų vamzdžių skiriasi nežymiai.

Jums reikalinga nauja kanalizacijos sistema?

Tikiuosi, kad nėra jokių avarijų jūsų vamzdžiuose ir jie nėra užkišti ar netgi įgriuvę, kas tikėtina seniems ketaus kanalizacijos vamzdynams. Tokiu atveju galiu padėti atliekant bet kokį neatidėliotiną remontą, pradedant nuotekų vamzdyno atkimšimu ir baigiant jų remontu esant jiems avarinės būklės.

Nepaisant Jūsų poreikių, kanalizacijos pakeitimas yra didelis procesas. Tai pradedama nuo leidimų gavimo. Nors dauguma santechnikos ir kanalizacijos darbų vyksta jūsų nuosavybėje, kanalizacijos montavimas gali prasidėti gatvėje.

Norėdami užtikrinti tinkamą įrengimą mes glaudžiai bendradarbiaujame su jumis ir padedame su reikiamais leidimais, kad galėtume dirbti. Be leidimo gavimo, mes žinome, kaip svarbu kuo mažiau trukdyti ne tik jūsų, bet ir jūsų kaimynų kasdienybę. Niekas nenori būti tas kaimynas, kuris blokuoja kelią ar kelia triukšmą visą dieną. Mes sunkiai dirbame, kad Jūsų kanalizacijos linija būtų sumontuota tinkamai ir greitai.

Kanalizacijos įrengimo procesas

Naujos kanalizacijos linijos įrengimas prasideda nuo kruopštaus pasirengimo, reikia numatyti kur tiksliai bus kanalizaciją naudojantys prietaisai jūsų namuose. Taip pat reikia pasirinkti tinkamo dydžio kanalizacijos vamzdyną, kad būtų sumažinta užsikimšimų galimybė.

Kanalizacijos sistemos priežiūra

Kanalizacijos liniją reikia atidžiai prižiūrėti. Net ir nepriekaištingai įrengtoje sistemoje gali sudaryti užsikimšimai, jei ja naudojamasi netinkamai.

Jei esate pasirengę judėti į priekį pasirenkant šiuolaikinę kanalizacijos sistemą, susisiekite su manimi šiandien +370 63661759 ir sužinokite, kodėl mano klientai labiau nei bet kas kitas pasitiki savo nuotekų tinklu.